Yeni

Bursa Web Tasarım

Bursa web tasarım ekibi olarak sizlere kaliteli,uygun ve internet teknolojilerin güncel versiyonlarını kullanarak web sitelerinizi hazırlıyoruz.

Bunun yanında ekstra olarak satılan hizmetlerin çoğunu da hediye olarak veriyoruz. Örneğin; destek bakım ücretimiz bulunmamakla birlikte yıllık alan adı ve hosting bakımı dışında ektra bir ücret talep etmiyoruz.

Ayrıca daha bitmedi birçok firma veya kişilerin ekstra hizmet olarak verdiği seo hizmetini (temel seo) hediye olarak sizlere sunuyoruz.

Bursa Web Tasarım Hizmetleri

Günümüzde web tasarım denilince sadece web sitesini yapıp müşteriye bırakma gelmemelidir. Unutmayın ki web sitelerin amacına göre değişmekle birlikte bir çocuğunuza baktığınız gibi bakmanız gerekmektedir. Ne kadar bakarsanız o kadar iyi yerlere gelip internet üzerinden kazançlar veya tasarruflar elde edebileceksiniz.

Bizlerde sizlere bu fırsatı sunmak adına en uygun fiyat ve kalite politikasıyla yaklaşıp sizleri memnun etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bizlere herhangi bir soru,teklif veya görüş bildirimi için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı paylaş

Yazar Hakkında

Murat Büyükkahraman

Compassionate entrepreneur on a mission to end homelessness. #jshomes Javascript, tech education, electronic music, photography, film, viral apps.

Bunlarıda Okuyabilirsiniz