Yeni

Hakkımda

Tanımadığımız birinin kişisel  bloguna girdiğimizde sanırım en çok bakılan sayfalardan birisi olan hakkımda sayfasını güncelleme vakti geldiğini düşünüyorum.

Yaklaşık 3 aydır güncellenecektir ibaresinden sonra sayfamda okuyabildiğiniz gibi güncellemeye gidebildim. Açıkcası bundan önce bir hakkımda sayfası vardı fakat arkadaşlarıma okumaları için gönderdiğimde “aga hayat hikayeni anlatmışsın” “olum bu neeeeeeee!?!” “samimi güzel ve roman tadında” gibi gibi dönüşler olduğu için sayfadaki yazıyı kaldırma gereği duydum.

Şimdi tekrardan ve inşallah uzatmadan  tekrar yazıyorum. Kısaca kendimden bahsetmek gerekirse anasayfada da site başlığında da geçtiği gibi ben Murat BÜYÜKKAHRAMAN. Kartal Anadolu Ticaret Meslek Lisesinden Web Tasarım ve Programlama bölümü mezunuyum. Buradaki okula gitmem özellikle web tasarım ve programlama konusuna beni itti. Öncesinde de tabiki bilgisayara büyük bir ilgim vardı. Vardı ki meslek lisesine gittim. He sonuçta yanlış mı ettim derseniz evet diyebilirim. Fakat bunu burada uzun uzadıya açıklamayacağım çünkü yine uzayacaktır.

Sonrasında sırasıyla Sakarya Üniversitesi Pamukova M.Y.O da Dış Ticaret, sınavsız geçiş hakkının son yılları ile Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi (AçıkÖğretim) (Bilerek bitirmedim.) sınavsız ikinci üniversite hakkımla İstanbul Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon (Açık Öğretim) (2.sınıf) YKS  ile bu yıl Marmara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ( Uzaktan Öğretim) (Yeni başlayacağım.) Planlanan DGS ile Bilgisayar Mühendisliği..

Yazıyı paylaş

Yazar Hakkında

Murat Büyükkahraman

Compassionate entrepreneur on a mission to end homelessness. #jshomes Javascript, tech education, electronic music, photography, film, viral apps.

Bunlarıda Okuyabilirsiniz