Yeni

Kartal Web Tasarım

Kartal Web Tasarım , Kartal’da olma ile birlikte sizlere iyi hizmet sunmak istiyoruz.

Web tasarımın yanında sizlere responsive tasarım,seo konularında da destek sağlıyoruz.

Kısaca işinizi en uygun fiyatlara en hızlı şekilde teslim etmeyi hedefliyoruz.

Neden Websitesi Yaptırmalıyım?

İlk öncelikle firmanızın kurumsallığı açısından sizi temsil açısından en önemli noktadır. Bunun yanında kanunlarımızda getirilen yeni yükümlülüklerle artık her işletmenin bir web sitesi olması zorunda. Ama bu zorunluluğun yanında günümüzün firma olduğunuzun kanıtıda bir websitesi yaptırmaktan geçer. Tabiki websitesi yaptırmak işin ilk kısmı birde en önemli noktada yaptıracağınız kişilerdir. Diğer bir kısım fiyat ve hizmet ilişkisidir. Bu bağlamda sonuç olarak yine bizim uygun fiyatlı çözümlerimize bir fırsat vermenizi bekleriz.

Unutmayın ki sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz olacaktır.

Neden Kartal Web Tasarım?

Kartal Web tasarım olarak , sizlere iyi hizmet vermek ve bu hizmetleri verirken internet teknolojilerinin son güncellemeleri ile sizlere hizmet vermek bunun yanında uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek için Kartal Web Tasarım diyoruz , ve sizleri bekliyoruz.

Kartal Web Tasarım Fiyatları

Fiyatlarımız projelerinize değişmekle birlikte paket olarak satacağımız hizmetlerin fiyat listelerine fiyat listesinden öğrenebilir özel projeler içinde iletişim formunu doldurarak sizlerle iletişime geçebiliriz.

Web Site Fiyat Listesi

Giriş Paket HTML veya WordPress sistemi üzerine 4-5 sayfalık sitenizin kurumsal web site paketini içerir. 249.90 Lira
Standart Paket HTML veya WordPress sistemi üzerine sayfa sınırı olmadan kurumsal web site paketini içerir. Temel Seo işlemleri fiyata dahildir. 499.90 Lira
Gelişmiş Paket HTML veya WordPress sistemi üzerine istediğiniz projeyi oluşma paketini içerir. Bu paketinde belirli bir sınırı vardır. Örneğin facebook sistemi gibi bir sistemi bu fiyata kuracak halimiz yoktur. 799.90 Lira
Dikkat! Paket fiyatlar yıllık olarak belirtilmiştir.

Diğer Hizmetlerimiz

Sadece web tasarım değil , internet teknolojilerinin tamamında hizmetlerimizi veriyoruz. Örneğin arama motoru optimizasyonu, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi. Hedefimiz sizleri mutlu edebilmek.

Seo hakkında bilgi edinmek isterseniz bağlantı adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Web Tasarım Hizmeti Verdiğimiz Yerler

Anadolu Yakasında ; Ataşehir Web Tasarım, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy Web TasarımMaltepe Web Tasarım, Pendik Web Tasarım, Sancaktepe Web Tasarım, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye Web Tasarım, Üsküdar Web Tasarım

Avrupa Yakasında ; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu Web Tasarım, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli Web Tasarım, Zeytinburnu.

Yazıyı paylaş

Yazar Hakkında

Murat Büyükkahraman

Compassionate entrepreneur on a mission to end homelessness. #jshomes Javascript, tech education, electronic music, photography, film, viral apps.

Bunlarıda Okuyabilirsiniz