Yeni Kişisel

Propolis Nedir ?

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda bomba etki, patlayıcı güç ve hissedilir dayanıklılık veren propolis faydaları başka bir deyişle de propolisin etkilerinden bahsedeceğim.

Kişiden kişiye farklılık gösterebilir, bu sebeple yazdıklarım sadece yaşadıklarımın yazıma aktardığım özet ve sizleri bilgilendirme metnidir. Önceden böyle uyarımı yapayım da sonrasında birşeyler olur vebal almayalım. ( Sonuçta bu yazıdan birşey kazanmıyorum 😀 ) ( Kazansam işler değişebilirdi… 😀 )

Propolis Kullanımı

İşin şakası bir yana zaten propolisi kullanmadan önce bir çok firmanın propolisinde alerji testi yapmanızı istiyor. O da  bileğinize hafif damlatıp bekleterek sonucu görebilmenizi sağlıyor. Eğer kızarık vb tepkime mevcutsa malasef böyle doğal bir madden uzak durmanız gerekebilir. ( Açıkcası belki alerjensiz hali vardır diye ihtimalli cümle kurma gereği duydum. )

Genellikle yine propolisin kullanımı kullanacağın firmaya göre yazan miktarda suya karıştırarak içerek alabilirsiniz.  Bende 20 damla diyordu fakat bana ağır geldiği ve içemediğimden ben 10 damlalı x2 şeklinde yaparak almıştım. Yani 10 damla bir bardak su ile karıştırarak sonra tekrar aynı şekilde. Ve böyle mazotumuzu da doldurmuş olarak artık bir crysis oyununda prophet ve diğer arkadaşları gibi hissetmeye başlayabilirsiniz.

Propolisin Faydaları

Bir çok yerde bunun medikal dilde anlatılmış yazılarını görebileceğiniz için ben direkt bendeki etkilerden ve alma nedenimden bahsetmek isterim sizlere.

Açıkcası kullanmadan önce önyargılı şekilde davranıp işte para tuzağı, tüketici aldatması vb şeylerle kendimi bu propolis popülerlik ve isteğine kapamıştım.

Lakin aylardan Şubat ayı zamanı eklem ağrıları, ateş, halsizlik etkileri ve ağırlaşmanın artması nedeniyle kullanma gereği duyarak aldığım ve etkisini de kısa sürede hissetmemi sağladı. Öncesinde kalkacak halim kalmadığını hissetmiştim zaten kalkabilecek pozisyonda olsam yine almazdım fakat dedim şimdi değilse ne zaman denenir bu ürün..

Sonrasında aldım ve yavaştan sanki dünyamın aydınlandığını hissettim. Hastalığımın etkisi azalarak bir günde tamamıyla kurtulmamı sağladı. Bu arada propolis kullanmadan iki gün hastalığımın arttığını hissedip artık bitme noktasında aldım onu da belirteyim.

Kısaca bir çok sitede de yazan bağışıklığı arttırıcı özelliği bulunmakla birlikte size bir enerji patlaması hissiyatı vermesiyle aldıktan sonra sanki herşeyi yapabilirsiniz.. (Dünyayı bile yerinden oynatabilirsiniz 😀 ) (Hissiyat olarak tabiki..)

 

Propolis fiyatları, güvenilir firmaları vb konuları başka bir yazımda aktaracağım. ( Şuan bu yazımın arama motorunda ilk sıralarda yer almasını sağlamam gerektiği için bir dahaki yazımda hangi firmadan teklif gelirse ona göre şekillendireceğim. Şeffaf bir blog olduğum için parantez içleri ile ilgili okuyucuları bilgilendirmeyi bir borç bilirim.) Saygılar, sevgiler.

 

Yazıyı paylaş

Yazar Hakkında

Murat Büyükkahraman

Compassionate entrepreneur on a mission to end homelessness. #jshomes Javascript, tech education, electronic music, photography, film, viral apps.

Bunlarıda Okuyabilirsiniz