Yeni Kişisel

Totem mi Değil mi ?

Bugün uzun zaman sonra yazı yazmanın heyecanı içerisinde aynı zamanda da zor şartlar altında yazmanın endişe içerisinde yazıyorum.

Başlıktan anlaşılacağı gibi bu sefer bir bilgi, öğrendiğini aktarma veya araştırma sonuçlarına dayanarak bir yazı yazmayacağım.

Bu yazımda benim genelde başıma gelen bir olaydan bahsedeceğim. Bu olay belki çoğumuzun başına geliyordur, bilemiyorum ama iletişim sayfasından veya WhatsApp üzerinden dönüş yaparsaniz bilmiş olurum.

Neyse konuya donmem gerekirse o da hayatta hep en istediğim şeyler yerler genelde benim istemediğim ama beni isteyen yere gidince beni gelir bulur. Şimdi bu paragrafta belki birşey anlamadıniz ama diğer paragrafta açıklayacağım.

bir sonraki paragrafa geçtiğime göre en tipik yaşadığım örnek verilesi durum iş teklifleridir. Bu konuda harbi çok şansız, bahtsız veya türevleri şeklinde uzatılabilir durumu yaşıyorum.

Hayatımı bilgisayar ve bunun geniş sektör kolu olan bilisim teknolojileri konusunda yaşamak isteyen bir birey olarak maalesef hiç içinde bulunmadigim ve haliyle zorlandığım bir meslek üzerinde yaşamı idame ettiriyorum.

Belki bu tipik olayı benle birlikte birçok kişide yaşıyor olabilir ama ben kendime bir söz verdim. Bu site her yıl açık olacak ve bu konularda da yazı yazmaya devam ederek en sonunda hem eğitim noktasında Bilgisayar mühendisliğini bitireceğim hem de bu sektör üzerinde en iyisi olacağım.

Şuan yaşım 25 ten 26 ya dönüyor. Allah’ın izniyle 30-35 yaş arasında bu konu hakkında tekrar görüşürüz.

Şimdilik benden bu kadar. Sevgiler saygilar.

Yazıyı paylaş

Yazar Hakkında

Murat Büyükkahraman

Compassionate entrepreneur on a mission to end homelessness. #jshomes Javascript, tech education, electronic music, photography, film, viral apps.

Bunlarıda Okuyabilirsiniz