Yeni

Web Tasarım

Profesyonel web tasarım konusunda uzman olan ekibimizle, sizlere kurumsal web tasarım, web yazılım hizmetlerini sunmaktan memnuniyet duyarız.

Web Tasarım ve Web Yazılım

Web sitesi  her müşterinin  online itibarıdır, tüm dünyaya gösterdiği vitrinidr, web hizmeti verenlerinde onların online mecralardaki rehberidir.

Web Tasarım ve Web Yazılım çalışmalarında internet teknolojilerinin sunmuş olduğu güncel çizgileri kullanarak, yazılım konusunda da güncel kodlama sistemlerini yazarak, sizlere hem hızlı yüklenilen web siteleri hemde arama motoru optimizasyonu uyumlu web site tasarım yapmayı hedefledik.

Web projeleri geliştirme sadece web sitelerini kurup müşterileri sunmak değil onların bu kurulmuş olan web siteleri üzerinden amaçladıkları hedeflere ulaştırıp mutlu etmekten geçmektir. Yani biz sadece web hizmeti için hizmet vermiyoruz müşterinin isteklerine kulak verip amaçlarına ulaşabilmeleri yönünde çalışmalar sunuyoruz.

Bu konuda bir de teknik tarafı güçlü kişi  veya kurum seçmelerinde önem arz etmektedir. Nedeni de gelince kurulan sitelerin teknik destek hizmeti ve oluşan problemlerin takip edilerek çözülmesi gerekmektedir. Eğer hedeflerinde sadece ticari kazanç güden firmalara gitmişseniz ekstra olarak ücretlendirmelere sizlere bu hizmeti sunacaktır. Fakat bizi tercih ederseniz sizlere projenin devamı süresince ücretsiz şekilde teknik destek hizmeti vereceğiz.

Sizde modern  bir web arayüz tasarımı ve SEO uyumlu, dönüşüm oranı yüksek web siteleri yaptırmak istiyorsanız, ilk tercihiniz biz olmalıdır. Fyat teklifi almak için iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilir veya whatsapp simgesine tıklayarak whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yazıyı paylaş

Yazar Hakkında

Murat Büyükkahraman

Compassionate entrepreneur on a mission to end homelessness. #jshomes Javascript, tech education, electronic music, photography, film, viral apps.

Bunlarıda Okuyabilirsiniz