Yeni

WordPress Danışmanlık Hizmeti

WordPress bir siteniz varsa ve wordpress danışmanlık hizmeti arıyorsanız doğru bir yere geldiğinizi belirtmek isterim.

SadeceON güvencesinde hem ekonomik fiyatlı hem de kaliteli wordpress siteye sahip olmak ister misin? Tecrübeli ve alanında uzman hizmet veren kişilere, uygun fiyatlarla profesyonel bir siteyi kolayca yaptırabilirsin. Ya da dilediğiniz wordpress tema düzenlemesini yaptırabilirsin. Sen de hemen SadeceON’a gelerek wordpress site yaptır ve internet dünyasında kaliteli bir imaja sahip olmanın tadını çıkar!

WordPress Danışmanlık Hizmeti Konuları

WordPress Kurulumu

Tek tıkla kurulum doğru bir kurulun yöntemi değildir. Özellikle wordpress güvenliği ve hiz optimizasyonu açısından wordpress kurulum hizmetinden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

WordPress Kurulum Paket İçeriği

  • WordPress temiz kurulum
  • WordPress veritabani optimizasyonu
  • Gerekli eklentilerin kurulumu
  • Ssl kurulumu
  • Sunucu kurulumları için apache nginx open litespeed web kurulumu yapilmakta olup optimizasyon çalışmaları ile teslim edilmektedir.

WordPress Kurulum Ücreti

Paylaşımlı hosting kurulumları için site başına 50 lira , sunucu kurulumları için site başına 100 liradır.

WordPress Site Hızlandırma Hizmeti

WordPress sistemi gereksiz eklenti kullanımları veya eski kod sistemine dayalı güncel olmayan eklenti kullanımlarından dolayı veya aynisini tema kullanimlari ile de geçerli olabilen durumlarda sitelerin açılış süreleri artmaktadır.

Bu sayfa açılış süresinin artması ile kullanıcıların hemen çıkma oranını artırmakta haliyle SEO açısından da zarar vermektedir.

Uygun fiyatlara site hızlandırma optimizelerini gerçekleştirebilirim.

WordPress Teknik Destek Hizmeti

WordPress konusunda oluşabilecek her türlü teknik destek sorunlarında wordpress teknik destek hizmeti verebilirim.

İçerik olarak buraya ne yazsam boş kalır ama wordpress eklenti geliştirme , wordpress tema entegre işlemi gibi ileri düzey  sorunlarınız dahil her turlu teknik destek sorunlarınıza çözüm sağlayabilirim.

WordPress tabanlı web site lokalizasyonu

WordPress tabanlı oluşturduğunuz web sitenizin, farklı dillere çevirisini ve lokalizasyonunu yaptırarak çok daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Lokalizasyon tercümeden farklı olarak, metnin bir dilden başka bir dile tercüme edilmesinin yanında hedef bölgeye ve dile yönelik adaptasyon sürecini de kapsar. WordPress tabanlı web site lokalizasyonu yapılırken dikkat edilmesi gereken şeylerin başında kaynak dilde oluşturduğunuz SEO uyumlu içeriklerinizin, hedef dile çevirisi yapılırken SEO uyumluluğunun korunması ve hedeflenen bölgeye yönelik anahtar kelime çalışması yapılması yer alır. Web sitenizi yabancı dillere optimize etmek için yardıma ihtiyacınız varsa, .po uzantılı metin dosyalarınızı, WordPress çevirisi – Protranslate adresine göndererek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Protranslate online tercüme platformu, kendi sektöründe öncü olan çok sayıda firmanın WordPress tabanlı web sitesinin lokalizasyon projesine imza atmıştır.

Yazıyı paylaş

Yazar Hakkında

Murat Büyükkahraman

Compassionate entrepreneur on a mission to end homelessness. #jshomes Javascript, tech education, electronic music, photography, film, viral apps.

Bunlarıda Okuyabilirsiniz